صاحب‌دیوان، پایـگاه خبــری و تحلیلی تاریخ و فـرهنگ ایران

پارس وی دی اس
یکشنبه, 24 تیر, 1403

5 شهربازی سرپوشیده تبریز برای تفریح خانوادگی در زمستان

شهربازی‌های سرپوشیده گزینه ایده‌آلی برای یک تفریح خانوادگی زمستانی هستند. بیشتر این شهربازی‌ها در مراکز تفریحی و تجاری مستقر هستند و اغلب به نوعی طراحی شده‌اند که تمام افراد خانواده بتوانند از امکانات آن استفاده کنند.

در این گزارش به معرفی و بررسی 5 شهربازی سرپوشیده تبریز برای تفریح زمستانی خانواده‌ها پرداخته است.

شهربازی لاله پارک

مجتمع تجاری تفریحی لاله پارک، اولین شهربازی سرپوشیده مدرن را با برند فان تایم و با مشارکت شریک ترک در تبریز راه اندازی کرد. این شهربازی دارای امکانات بسیار خوبی برای سرگرمی کودکان و نوجوانان است. محیط شهربازی به نوعی طراحی شده است که کودکان در هر لحظه از حضور در این مکان احساس خوبی داشته باشند. هرچند کم اما امکاناتی برای تفریح بزرگسالان نیز در این شهربازی فراهم شده است. از آنجمله می‌توان به بازی‌های یارانه‌ای و دستگاهی‌های ورزشی مانند ایرهاکی اشاره کرد.

شهربازی لاله پارک تبریز

شهربازی قلعه شادی ستاره باران

شهربازی سرپوشیده قلعه شادی بزرگترین و مدرن‌ترین شهربازی سرپوشیده شهر تبریز بوده و در مساحتی بالغ بر 1000 متر مربع با الهام از شکل قلعه برای تفریحات خانوادگی در مجتمع ستاره باران ساخته شده است. این شهربازی یکی از مکان‌های تفریحی متعلق به یک شرکت زنجیره‌ای است که در تبریز و شهرهای دیگر ایران نیز مکان‌های مشابهی را افتتاح کرده است.

این شهر بازی دارای دستگاه‌هایی برای تمام رده‌های سنی است و بخش‌هایی برای بازی‌های خانوادگی که شامل همه اعضای خانواده می‌شود، دارد. محیط بزرگ این شهربازی باعث شده است که حتی بخشی برای بازی ماشین‌های تصادفی نیز داشته باشد.

شهربازی قلعه شادی ستاره باران تبریز

شهربازی قلعه شادی مجتمع اطلس

مجتمع تجاری تفریحی اطلس تبریز نیز دارای یک شهربازی مدرن سرپوشیده به نام قلعه شادی است. هرچند این قلعه شادی کوچکتر از دیگر شهربازی این شرکت در مجتمع ستاره باران است اما دستگاه‌های مدرن‌تری در آن تعبیه شده است. وسایل بازی مربوط به رده سنتی نوجوانان و جوانان در این شهربازی به مراتب بیشتر است.

یکی از ویژگی‌های این شهر بازی امکان استفاده از یک کارت بازی مشترک برای قلعه شادی اطلس و قلعه شادی ستاره باران است و شما می‌توانید از جایزه‌های بازی نیز به صورت مشترک در هر دو مرکز استفاده کنید.

شهربازی قلعه شادی مجتمع اطلس تبریز

شهربازی سرپوشیده رویال

این شهربازی سرپوشیده بسیار بزرگ تقریبا یک طبقه کامل از پاساژ رویال را به خود اختصاص داده است. همین موضوع سبب شده است که برخی از وسایل بازی مانند سینمای هفت بعدی، بازی واقعیت مجازی، کشتی صبا و دیگر دستگاه‌های بزرگ فقط در این شهربازی وجود داشته باشد.

شهربازی رویال دارای سالن مجهز بولینگ نیز هست و یکی از چند مکان تفریحی است که این ورزش را در شهر تبریز به علاقمندان ارائه کرده است.

شهربازی سرپوشیده رویال تبریز

شهر عجایب میرداماد

شهربازی شهر عجایب قدیمی‌ترین شهربازی سرپوشیده تبریز بوده و حتی قبل از افتتاح مجتمع‌های تجاری و شهربازی‌های مدرن در خیابان میرداماد فعالیت خود را شروع کرده است. این شهربازی از همان ابتدا مختص کودکان ساخته شده است اما دارای امکاناتی مانند ایرهاکی و فوتبال دستی برای نوجوانان و بزرگسالان نیز هست. هزینه‌های این شهربازی نسبت به نمونه‌های قبلی معرفی شده پایین‌تر است و کودکان می‌توانند وقت بیشتری را در شهر عجایب سپری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یادداشت