صاحب‌دیوان، پایـگاه خبــری و تحلیلی تاریخ و فـرهنگ ایران

پارس وی دی اس
پنجشنبه, 31 خرداد, 1403

کتابیار، عیدانه کتاب شهروندان تبریزی با ۳۰ درصد تخفیف

مرحله دوم طرح کتاب یار، با عنوان عیدانه کتاب از فردا، بیستم اسفندماه تا ۲۵ اسفند ماه در کتابفروشی های تبریز اجرا خواهد شد.

به گزارش صاحب دیوان به نقل از شهر یار، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهراری تبریز با اشاره به تلاش صورت گرفته در راستای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی و هدیه کتاب نوروزی، گفت: طرح کتابیار در راستای اولویت های کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی تبریز و از مصوبات این کمیسیون بوده که اعتبار آن از محل بودجه امسال تامین می شود.

بابک دانش پناه، هدف از اجرای این طرح را افزایش میانگین سرانه مطالعه در سطح استان و کلانشهر تبریز اعلام کرده و می افزاید: در زمان کنونی میانگین سرانه مطالعه این شهر در شان و جایگاه تبریز شهر اولین ها نبوده و با اجرای این طرح تلاش می شود علاوه بر حمایت از حوزه کتاب و نشر، سرانه مطالعه در این شهر نیز افزایش یابد.

این طرح به همت شهرداری تبریز و با مشارکت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، شهرداری منطقه ۶ تبریز، اداره کل امور ارتباطات و بین الملل شهرداری تبریز و سازمان سیما منظر شهرداری تبریز و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اعطای تخفیف ۳۰ درصدی خرید کتاب برگزار خواهد شد.

شهروندان محترم و فرهنگ دوست تبریزی می توانند در این طرح با مراجعه‌ به کتابفروشی های معتبر و همراه داشتن کارت ملی نسبت به خرید کتاب اقدام نمایند.

در طرح کتاب‌یار در کتاب‌فروشی‌های معتبر شهر تبریز ۳۰ درصد به خریداران کتاب تخفیف داده خواهد شد. در اجرای این طرح و در هر مرحله ۱۵۰ میلیون تومان و در مجموع ۳۰۰ میلیون تومان یارانه از سوی شهرداری تبریز برای تشویق علاقمندان برای خرید کتاب در نظر گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یادداشت