صاحب‌دیوان، پایـگاه خبــری و تحلیلی تاریخ و فـرهنگ ایران

پارس وی دی اس
چهارشنبه, 5 مهر, 1402

رویداد رسانه ای “تبریزنگار”

نخستین رویداد رسانه ای “تبریز نگار” با محوریت موضوعی “ترافیک، اوقات فراغت، محرم در تبریز” میزبان نگاه اهالی رسانه به موضوعات مرتبط با شهر و شهرداری است.

به گزارش صاحب دیوان، رویداد رسانه‌ای تبریز‌نگار با اعلام موضوعات مورد نظر به شکل ماهانه و فصلی، فضایی برای دریافت نظرات و نگاههای اهالی رسانه تبریز در موضوعات مرتبط با شهر است.

مدیر ارتباطات و روابط‌عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در این رابطه گفت: رویداد رسانه‌ای “تبریز نگار” به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز و با همراهی روابط عمومی و بین الملل شهرداری تبریز و شورای اسلامی شهر تبریز، فرصتی برای بیان دغدغه‌های شهری اصحاب رسانه است.

فرینوش اکبرزاده در خصوص اولین فراخوان رویداد تبریز‌نگار، ادامه داد: نخستین رویداد رسانه‌ای تبریزنگار به یه موضوع “ترافیک، اوقات فراغت و محرم در تبریز” برگزار می شود و که هر یک این سه موضوع، محملی برای استفاده از نقطه نظرات اصحاب رسانه و فرهنگ خواهد بود.

وی با اشاره به همراهی فعالان رسانه‌ای در دریافت بازخوردهای دقیق از دغدغه ها و خواست شهروندان، گفت: رویداد رسانه‌ای “تبریز نگار” با موضوعات از پیش معرفی شده، پذیرای آثار رسانه ای روزنامه نگاران و اصحاب رسانه و فرهنگ خواهد بود.

اکبرزاده افزود: امروز بیش از هر چیزی منتظر نگاه صادقانه اصحاب رسانه و فرهنگ است که از رهگذر تعامل سازنده و همراهی در تعالی شهر، به ثمربخشی منتج می‌شود.

مدیر ارتباطات و روابط‌عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز اظهار داشت: علاقمندان برای شرکت در این رویداد، می توانند تا دهم شهریورماه، آثار خود را در ماه‌های تیر و مرداد، در  رسانه های متبوع منتشر و مشخصات خود شامل نام و نام خانوادگی، نام رسانه، شماره تماس و لینک مطلب به شماره ایتای 09026756077 ارسال نمایند.

گفتنی است قالب های ارائه اثر، در این رویداد شامل خبر ، گزارش، گفتگو، یادداشت، کاریکاتور، گزارش تصویری، محتوای چندرسانه ای و اینفوگرافی خواهد بود.

پارس وی دی اس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یادداشت