صاحب‌دیوان، پایـگاه خبــری و تحلیلی تاریخ و فـرهنگ ایران

پارس وی دی اس
پنجشنبه, 31 خرداد, 1403

خط زمینی اردبیل – وان برقرار می‌شود

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل از پیگیری برای برقراری خط زمینی اردبیل – وان در راستای تکمیل زنجیره گردشگری سلامت خبر داد.

به گزارش صاحب دیوان، حسن محمدی ادیب در دیدار با مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل، گفت: با پیگیری‌های انجام شده و با همراهی اداره کل راهداری استان، خط زمینی اردبیل – وان با هدف جذب گردشگران حوزه سلامت برقرار می‌شود.

مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اردبیل افزود: قرارداد همکاری بین سه شرکت از اردبیل، وان و یک شرکت حمل و نقل در حال انعقاد است که این امر با توجه به رایزنی‌های انجام شده با طرف ترکیه‌ای می‌تواند در رونق گردشگری سلامت استان مؤثر باشد.

وی تأکید کرد: همچنین ساماندهی و آسفالت مسیرهای گردشگری استان یکی دیگر از موارد مهمی است که در همکاری با اداره کل راهداری استان به دنبال تکمیل این زیرساخت‌ها هستیم.

محمدی ادیب ادامه داد: در مواردی مانند تکمیل مسیر دسترسی پل معلق ورگه‌سران، مسیر دسترسی پیست اسکی اوجور و سایر پروژه‌های گردشگری استان عملیات اجرایی آن‌ها آغاز شده و تا پایان فصل کاری این مسیرها در دسترس عموم قرار می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یادداشت