صاحب‌دیوان، پایـگاه خبــری و تحلیلی تاریخ و فـرهنگ ایران

پارس وی دی اس
پنجشنبه, 31 خرداد, 1403

جشنواره «تبریز قهرمان» با معرفی مشاهیر تبریز

معاون گردشگری میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان آذربایجان‌شرقی از معرفی جاذبه‌های گردشگری استان آذربایجان‌شرقی درکنار معرفی مشاهیر ادبی، فرهنگی، هنری و مذهبی شهر تبریز در جشنواره «تبریز قهرمان» خبر داد.

به گزارش صاحب دیوان، علیرضا بایرام‌زاده ضمن اشاره به مشاهیر کثیر شهر تبریز در حوزه‌های مختلف گفت: با همکاری استانداری آذربایجان‌شرقی، فرمانداری شهر تبریز، آموزش و پرورش و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌شرقی، جشنواره تبریز قهرمان در راستای معرفی جاذبه‌های گردشگری استان آذربایجان‌شرقی درکنار مشاهیر شهر تبریز افتتاح خواهد شد.

معاون گردشگری میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان آذربایجان‌شرقی ادامه داد: جشنواره تبریز قهرمان از ۱۵ لغایت ۱۸ بهمن ماه امسال با حضور پایگاه‌های خبری از استان‌های مختلف کشور برگزار خواهد شد.

او افزود: شهر تبریز با برخورداری از تاریخی غنی و مشاهیر برجسته در حوزه‌های مختلف، در دو سده اخیر مبدأ بسیاری از تحولات اجتماعی، فرهنگی و صنعتی در ایران بوده است، به‌طوری که این شهر مانع خاموشی انقلاب مشروطه در ایران شده و نقش کلیدی در به پیروزی رسیدن انقلاب اسلامی ایفا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یادداشت