صاحب‌دیوان، پایـگاه خبــری و تحلیلی تاریخ و فـرهنگ ایران

پارس وی دی اس
شنبه, 5 اسفند, 1402

تقدیر از عکاس صاحب دیوان در رویداد رسانه‌ای تبریزنگار

برترین های نخستین رویداد رسانه‌ای «تبریزنگار» معرفی شدند.

به گزارش صاحب دیوان، در مراسم اختتام این نشست، که با حضور اصحاب رسانه و فرهنگ در محل خانه هنرمندان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد، برترین آثار اصحاب رسانه در سه بخش «ترافیک»، «اوقات فراغت» و «محرم در تبریز» معرفی شدند.

در بخش گزارش تصویری اوقات فراغت؛ از فریبا اسدی عکاس پایگاه خبری صاحب دیوان به عنوان فعال فضای مجازی تقدیر به عمل آمد. در این بخش مینا نوعی از خبرگزاری مهر به عنوان نفر برگزیده معرفی شد.

سایر برگزیدگان نخستین رویداد رسانه‌ای تبریز‌نگار به شرح زیر معرفی شدند:

 

موضوع ترافیک

آثار مکتوب:

اثر مهرداد خوشکارمقدم از پایگاه خبری آذرصبح به عنوان اثر برگزیده معرفی شد و نوشته‌های حسین هاشمی از پایگاه خبری سازه خبر و آقای امین خوانگر از پایگاه خبری تبریز بیدار مورد قدردانی قرار گرفت.

 

در این بخش در قسمت کاریکاتور

عاطفه یاریان از هفته‌نامه عصر آدینه، به عنوان چهره برگزیده ترافیک معرفی شد. در قسمت عکس، از خانم مریم یوسفی از پایگاه خبری هم‌نوا قدردانی به عمل آمد.

 

در قسمت محتوی چند رسانه‌ای:

محمدرضا اخگرگداز از پایگاه خبری نصرنیوز، از سوی رویداد مورد قدردانی قرار گرفت.

 

اوقات فراغت:

در بخش آثار مکتوب، اثر ندا فرشباف از پایگاه خبری نصر نیوز به عنوان اثر برگزیده معرفی و از نوشته‌های سمیه گلمحمدی از پایگاه خبری جارچی آذربایجان، زهرا ناصران از پایگاه خبری تابان خبر، نفرات برگزیده و پرویز بابایی از خبرگزاری ایرنا تقدیر به عمل آمد‌.

 

در بخش چند رسانه‌ای:

اثر سما شیرزاد، ارز پایگاه خبری آذرانجمن به عنوان نفر برگزیده این رویداد معرفی شد.

 

در موضوع محرم

در بخش آثار مکتوب:

آثار کتایون حمیدی و معصومه درخشان از خبرگزاری فارس به عنوان برگزیده معرفی و از اثر ساناز خانی از پایگاه خبری فصل نیوز تقدیر شد.

 

در بخش گزارش تصویری:

آثار علی حامد حقدوست از خبرگزاری ایرنا به عنوان برگزیده معرفی و پینار رحیمی از پایگاه خبری عصر تبریز تقدیر به عمل آمد.

 

این مراسم با گفت‌وگوی اهالی رسانه و رونمایی از دومین رویداد تبریزنگار که به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز و همراهی روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شهرداری تبریز و شورای اسلامی شهر تبریز برگزار می‌شود، خانمه یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یادداشت