صاحب‌دیوان، پایـگاه خبــری و تحلیلی تاریخ و فـرهنگ ایران

پارس وی دی اس
پنجشنبه, 10 اسفند, 1402

تجلیل شهردار تبریز از استاد احمد اردوبادی

در آستانه روز قلم و با همراهی دو عضو شورای اسلامی شهر تبریز انجام شد؛ تجلیل شهردار تبریز از استاد احمد اردوبادی

شهردار تبریز با حضور در منزل استاد احمد صبور اردوبادی از چهره‌های ماندگار استان و کشور، با این مولف کتب علمی و اسلامی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش صاحب دیوان، یعقوب هوشیار عصر امروز با همراهی سید کاظم زعفرانچی‌لر رییس کمیسیون سرمایه‌گذاری و یاسین بجانی سخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز در منزل استاد احمد اردوبادی حضور یافت و از این چهره ماندگار استان و کشور تجلیل کرد.
شهردار تبریز در این دیدار که در آستانه روز قلم انجام شد، ضمن گفتگو و آشنایی با زندگی علمی و گذشته پربار استاد احمد اردوبادی، از مجموعه تألیفات و آثار این مولف شناخته‌شده بازدید کرد.
در این دیدار همچنین استاد احمد صبور اردوبادی کتاب «اهمیت روزه از نظر علم روز» را که اولین کتاب منتشره از انجمن علمی مذهبی دانشگاه تبریز است، به یعقوب هوشیار شهردار تبریز اهدا کرد.

استاد احمد صبور اردوبادی، دارای دکترای داروسازی و صاحب تألیفات گسترده و متعدد در زمینه اصالت و ارزش های انسانی، اسلامی است.
آئین بهزیستی اسلام، ماده و حیات، بهداشت اسلامی، رابطه دین و دانش، اعتیاد و علل آن، شخصیت حقیقی زن، پیوندهای پایدار، هنر انسان بودن، عقل و علم در فرهنگ اسلامی، ارکان چهارگانه انسان بودن، زیربنای تربیتی و اخلاقی انسان و … از تألیفات استاد احمد اردوبادی است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یادداشت