صاحب‌دیوان، پایـگاه خبــری و تحلیلی تاریخ و فـرهنگ ایران

پارس وی دی اس
جمعه, 1 تیر, 1403

بیست‌ و یکمین دوره جشنواره کتاب و رسانه

جشنواره کتاب و رسانه هرساله با هدف افزایش توجه به کارکردهای رسانه در حوزه‌ کتاب و نشر برگزار می‌شود.

به گزارش صاحب دیوان، بیست‌ویکمین دوره‌ این جشنواره در سال ۱۴۰۲ در سه بخش مطبوعات و خبرگزاری‌ها، رسانه‌های دیداری و شنیداری و رسانه‌های اجتماعی برگزار خواهد شد.

جشنواره کتاب و رسانه به‌دنبال تجلیل از تلاش‌های فعالان رسانه‌ای در حوزه کتاب بوده و در تلاش است با بهره‌گیری از تجربه فعالان خبره دو حوزه رسانه و کتاب، ظرفیت‌های بیش‌تری را در این زمینه فعال نماید.

علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند آثار رسانه‌ای خود با موضوع کتاب و کتاب‌خوانی در تمامی قالب‌های تولید محتوا در سه حوزه مطبوعات و خبرگزاری‌ها، پخش رادیویی و تلویزیونی و رسانه‌های اجتماعی را به این جشنواره ارسال کنند.

بر اساس این فراخوان، آثاری که از اول مهر ۱۴۰۱ تا سی‌ویکم شهریور ۱۴۰۲ منتشر شده باشند، در بیست و یکمین دوره جشنواره کتاب و رسانه قابل پذیرش خواهند بود و اهالی رسانه می‌توانند در هر محور سه اثر ارسال کنند.

در این دوره از جشنواره کتاب و رسانه از بهترین ویترین کتابفروشی‌ها، شخصیت فعال رسانه‌ای کتاب و ناشر فعال در استفاده از بسترهای رسانه‌ای در بخش جایزه ویژه تقدیر خواهد شد و به برگزیدگان در محورهای ۱۹ گانه، تندیس، لوح تقدیر و جایزه نقدی اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان برای شرکت در بیست و یکمین دوره جشنواره کتاب و رسانه از شنبه بیستم آبان تا یکشنبه پنجم آذر ۱۴۰۲ به‌مدت ۱۵ روز فرصت دارند تا با مراجعه به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی resane.ketab.ir نسبت به مطالعه آئین‌نامه و ارسال آثار خود اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یادداشت