صاحب‌دیوان، پایـگاه خبــری و تحلیلی تاریخ و فـرهنگ ایران

پارس وی دی اس
یکشنبه, 24 تیر, 1403

اکران ۱۸ اثر جشنواره فیلم فجر در تبریز

سیدمحمدحسین بلاغی، مدیرکل ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، روز گذشته، ۱۴ بهمن‌ماه، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: چهل و دومین جشنواره فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن برگزار شده و استان‌های مختلف کشور نیز میزبان فیلم‌هایی از این جشنواره خواهند بود.

یه گزارش صاحب دیوان، وی ادامه داد: در شهر تبریز نیز پردیس سینمایی ستاره باران، پردیس سینمایی ۲۹ بهمن و سینما ناجی میزبان ۱۸ فیلم از بخش سودای سیمرغ، نگاه نو و پویانمایی خواهند بود.

بلاغی با اشاره به زمانبندی پخش فیلم‌های جشنواره فیلم فجر در تبریز گفت: از روز دوشنبه ۱۶ بهمن الی ۲۲ بهمن، هر کدام از سینماهای ستاره باران، ۲۹ بهمن و ناجی، هر روز در دو سانس، فیلم هایی از جشنواره را برای تماشاگران و علاقه مندان این حوزه اکران خواهند کرد.

مدیرکل ارشاد آذربایجان‌شرقی همچنین از برگزاری آیین افتتاحیه این جشنواره در روز ۱۵ بهمن و از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در پردیس سینمایی ۲۹ بهمن تبریز خبر داد و گفت: همچنین در این آیین شاهد نمایش و تقدیر از عوامل فیلم سینمایی آپاراتچی خواهیم بود.

علی محرمی، معاون هنری و سینمایی اداره کل ارشاد آذربایجان‌شرقی نیز در این نشست از آغاز فروش بلیت آثار چهل و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر استان خبر داد و گفت: فروش بلیت فیلم‌های جشنواره در تبریز از صبح روز شنبه ۱۴ بهمن‌ماه آغاز شده است.

وی ادامه داد: علاقه‌مندان و مخاطبان می‌توانند با مراجعه به سکوهای فروش بلیت آی‌تیک (iticket.ir)، ایران‌تیک (irantic.com)، سینماتیکت (cinematicket.org) و گیشه هفت (gisheh۷.ir) نسبت به خرید بلیت مورد نظر خود اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یادداشت