صاحب‌دیوان، پایـگاه خبــری و تحلیلی تاریخ و فـرهنگ ایران

پارس وی دی اس
چهارشنبه, 2 خرداد, 1403

اعمال تخفیف در احداث اماکن ورزشی

اصلاح مصوبه ورزشی و ارسال مجدد برای تایید هئیت تطبیق؛ تاکید شورای شهر مبنی بر اعمال تخفیف در احداث اماکن ورزشی
اعضای شورای اسلامی شهر تبریز با انجام تغییراتی، بر مصوبه کمیسیون ورزش و جوانان این شورا مبنی بر اعمال تخفیف در احداث اماکن ورزشی اصرار کردند.
به گزارش صاحب دیوان به نقل از شهریار،  اعضای شورای اسلامی شهر تبریز در هشتاد و نهمین جلسه علنی این شورا که به صورت فوق‌العاده در قالب وبینار برگزار شد با انجام تغییراتی، بر مصوبه کمیسیون ورزش و جوانان این شورا مبنی بر اعمال تخفیف در احداث اماکن ورزشی اصرار کردند.
در این جلسه نامه شماره ۱۷۳۹۲۱ رئیس محترم هیئت تطبیق و مصوبات فرمانداری شهرستان تبریز در خصوص بند ۵ مصوبات جلسه شماره ۸۷ شورای اسلامی شهر با موضوع احداث اماکن ورزشی در کاربری‌های ورزشی و تفریحی بررسی شد.
شهرام دبیری در رابطه با ایرادات اعلام شده در این نامه خاطرنشان کرد: ایرادی که گرفته شده این بود که بایستی به صورت دقیق اعلام شود که کاربری مربوطه ورزشی، توریستی، تفریحی و… است. همچنین در خصوص ضوابط تعریف شده سوالاتی وجود داشت.
وی افزود: پیشنهاد می‌کنم اینگونه اصلاح کنیم که منظورمان کاربری‌های ورزشی مطابق با طرح تفصیلی است و مطابق ضوابط بوده و فقط پروانه احداث کاربری ورزشی مشمول کاهش ۵۰ درصدی مبنای عوارض خواهد بود.
در نهایت اعضای شورای اسلامی شهر تبریز به اصلاح مصوبه و ارسال مجدد آن برای تأیید در هیئت تطبیق رأی مثبت داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یادداشت